עוד קצת עלינו

דגן היא חברה המתמחה בפיתוח קריאטיבי וביצירת תוכן ויזואלי מתקדם. אנחנו עושים זאת עם כל הכישרון, הידע, הניסיון והאהבה שלנו לדבר.

החברה הוקמה על ידי שרון דגן בשנת 1990. לשרון ניסיון רב בהובלת פרויקטים בכל סדרי הגודל, בניהול הרמוני של צוותי עבודה ובדיאלוג קרוב עם הלקוח, תוך הקפדה על מקצועיות ומצוינות.

כל הכישרונות במקום אחד

מימיה הראשונים של חברת דגן הועסקו בה אנשי מקצוע מעולים שנבחרו בקפידה. אנחנו עובדים עם אנשי תוכן ויזואלי מצטיינים בהם רעיונאים, מעצבים, תסריטאים, צלמים, עורכים, במאים, אדריכלים, תלתיסתים, מתכנתים, מומחים לממשקי משתמש ועוד.לכל לקוח ולכל פרויקט אנחנו מייעדים את אנשי המקצוע המתאימים לו מתוך הבנה שלכל לקוח ולכל פרויקט דרישות, צרכים, וחלומות משלו.

כל הפתרונות במקום אחד

קשת השירותים המקצועיים שאנחנו מספקים ללקוחותינו היא רחבה, ומתחילה במיתוג ויצירת שפה וזהות ויזואלית, ונגמרת בכל מה שתרצו לדמיין. אנחנו מאפיינים ומקימים אתרי אינטרנט חכמים המותאמים לכל סוגי המסכים; מתסרטים מביימים ועורכים סרטי שיווק ותדמית; מייצרים הדמיות משוכללות; ומפתחים חוויות אינטראקטיביות למרכזי מבקרים. אנחנו יודעים להתאים לכל לקוח את הפתרון הוויזואלי המתאים לו ביותר, בין אם הוא מסחרי או ציבורי.

ZOOZ-D3, התוכנה הייעודית שפיתחנו, מיועדת לפרויקטים מורכבים. התוכנה מאפשרת לאחד תוכניות שונות, המיועדות לאותו פרויקט, למודל תלת מימדי בהיר אחד שעושה סדר בעיניים ומדמה בקלות איך אותו פרויקט מסועף יראה בעתיד.

אתם מוזמנים לדבר איתנו ולהיות איתנו בקשר

שרון דגן

שרון דגן , למדה קולנוע וטלוויזיה. היתה צלמת אויר והפיקה סרטים לפני שפתחה את חברת דגן. שרון מובילה את הצוות המקצועי שלנו בצורה הרמונית וכריזמטית, ואחראית על הדיאלוג המקצועי והאישי עם קהל לקוחותינו.