סרטי הדרכה – מקלים על הלקוח וחוסכים לכם זמן יקר | בלוג פוסט

כאשר אנו מעוניינים להעביר מידע, ללקוחות החברה או לעובדיה, עלינו להקדיש זמן יקר, בכדי להעביר את המסר הדרוש בצורה איכותית ומובנת. כאשר ההדרכה נעשית באופן אישי, תהליך זה עלול להיערך תקופת זמן ארוכה, אשר תגזול מאיתנו משאבים נחוצים ותעצומות נפש. על כן הדרך האופטימאלית להסביר את רצוננו באופן בהיר לכמות רבה של אנשים, הינה באמצעות סרטי הדרכה איכותיים.

יתרונות סרטי הדרכה

הצופה המודרני סופג במהלך היום אינספור מסרים בכל מקום שהוא מביט. על כן יכולת ריכוז גובהה אינה נמנית עם תכונותיו הבולטות של הצרכן המודרני. לכן הסבר על אופן שימוש המוצר יכול לערוך זמן רב, מה גם שיש להסביר זאת למגוון רחב של לקוחות וצרכנים. לכן סרטי הדרכה מהווים כלי הסברתי אטרקטיבי ביותר לעסק להעברת מידע ללקוחותיו. כמו כן סרטי הדרכה מקנים לעסק יתרונות בולטים נוספים:
• חסכון כספי בעלויות רכישה חוזרת של מדריך הסברתי.
• חסכון בזמן על ידי השקעה חד פעמית.
• אפשרויות הפצה מגוונות של סרטי הדרכה – דואר אלקטרוני, אתר החברה, ניוזלטר.
• העברת מסרים וויזואליים אטרקטיביים ללקוחות או לצרכנים.

שימושי סרטי הדרכה

כאמור סרטי הדרכה נועדו להעברת מסר חד וברור לקהל היעד של העסק. יחד עם זאת ישנם מגוון שימושים ארגוניים אשר ניתן לנצל באמצעות שימוש מושכל בסרטי הדרכה:
• סרטי הדרכה למוצר או שירות – הסברת אופן תפעול המוצר או השירות, הינו הליך מהותי כחלק משירות לקוחות איכותי. במיוחד במוצרים טכנולוגיים וחדשניים יש להסביר ללקוחות לגבי אופן השימוש בצורה וויזואלית, כך הלקוח צובר חווית משתמש חיובית. יתרה מכך סרטי הדרכה, אף חוסכים בעלויות מוקד שירות לקוחות אנושי.
• סרטי הדרכה להענקת מידע – ידע הינו הכלי החשוב ביותר אשר נמצא בידם של בעלי מקצוע, על כן ניתן להעביר מידע מהותי ללקוחות ואף לעובדי החברה, באופן מקצועי ומושך תשומת לב.
• סרטי הדרכה לצורך לימודי – סרטי הדרכה מעניקים מענה ללימוד ממרחק, החוסכים במשאבים אנושיים, ומעברים ידע נחוץ באופן טכנולוגי פשוט ומועיל.

חברת הפקות מקצועית של סרטי הדרכה

היתרונות והשימושים הרבים אשר ניתן לבצע באמצעות סרטי הדרכה, מותנים באיכות הפקת סרטים אלו. על כן בכדי להעניק ללקוחות ולעובדי החברה את ההדרכה האיכותית ביותר, יש לפנות לחברת הפקות מקצועית אשר מתמחה בתחום סרטי ההדרכה. רק כך תוכלו לחסוך בעלויות ובזמן יקר, יחד עם העברת המידע והמסר הרצויים.